Požar na deponiji Uborak još uvijek nije ugašen.

Mostar je jutros prekriven gustim dimom koji se širi sa deponije Uborak, a kako nam je rečeno u PVJ Mostar vatrogasna intervencija trajala je tokom cijele noći, a ekipe se još nisu vratile s terena.
Iz Profesionalne vatrogasne jedinice naveli su i kako zasad nije poznato hoće li danas ponovo biti angažirani Air-tractori.
(AbrašRadio)







