Audio / Naređena evakuacija stanovništva u blizini deponije

Naređena je evakuacija stanovništva u blizini mostarske deponije – izjavio je gradonačelnik Mostara Mario Kordić nakon sjednice Kriznog štaba Civilne zašteite (CZ) Grada Mostara.

Kordić smatra i da je neko namjerno zapalio gume na deponiji, te da se, obzirom da je na snazi vanredno stanje, čin paljevine može okarakterizati kao teroristički čin.

Mario Kordić

(AbrašRadio)

Prijavi se na Newsletter

* indicates required

Intuit Mailchimp