Anatomija zvuka #415: Petrikor + Solis + Logička greška + Urlik + Superhiks + Yeko Ono + Svojat + Škofja Loka

U 415. izdanju Anatomije zvuka slušamo: Petrikor (Podgorica), Solis (Sarajevo), Logička greška, Škofja Loka i Urlik…

NEXT YOU #48: Abican + Festival Sonica + Duo Utopia

U 48. izdanju Next You donosimo: KANAL 103, Skopje: Abican (Can Etterlin) je umjetnik, izvođač i…

Koncert benda Lufthansa u OKC Abrašević

Lufthansa je makedonski bend s eksperimentalnim i agresivnim duhom koji se, kombinirajući glasnoću, ljutnju, ljubav i…

Next You #46: Aleksandra Mirimanov, Dream Theatre + Vasil Tasevski + 15. Festival Tresk

U 46. izdanju Next You poslušajte: KULTURANOVA, Novi Sad: Gošća novosadskog studija je Aleksandra Mirimanov, članica…

Anatomija zvuka #412: Gori ussi Winnetou + Teatar apsurda + Koridor + Lufthansa + Yova + Baobab

U 412. izdanju Anatomije zvuka slušamo: Gori ussi Winnetou (Pula), Teatar apsurda (Temerin), Koridor (Zagreb), Lufthansa…

Anatomija zvuka #411: The Alibor + Gački galeb + Teret + Cactus Fields + Ubili su batlera + Daze + Sv. Pseta + Strog post + Yordan Kostov + Jubboko sa negrass

U 411. Anatomiji zvuka slušamo: The Alibor (Knin), Gački galeb (Rijeka), Teret (Zagreb), Cactus Fields (Gornji…

Kanal 103 – Dani Stotrojke u Abraševiću: Gosti Joana Risteska i Todor Karakolev

Gosti našeg zimskog programa 20 godina OKC Abrašević 17. i 18. februara stigli su iz Skopja…

Anatomija zvuka #410: Cyphre Louis + In Memoriam + Dezinformacije + Dezerteri i jataci + Marinaleda + Škart brigada + Novi lički osik + Cats in Spaceland + Nemeček + Afotička zona + mOD777

U 410. Anatomiji zvuka slušamo: Cyphre Louis (Ljutomer), In Memoriam (Karlovac) + Dezinformacije (Zagreb) + Dezerteri…

Reg Lab: ‘Svi ćemo umrijeti’ u Skopju sa Mirandom Lončar

U sklopu projekta Reg.Lab, 16. decembra u Skopju, Miranda Lončar održala je radionicu stand up komedije,…

Next You #41: Pod zemljom se lakše diše + Seres Extraños + Snađi se druže: Umjetnost življenja kroz rupe u sustavu

Nova epizoda Next You donosi: KANAL 103: U Skoplju će se 23. prosinca održati deveto izdanje…

Anatomija zvuka #406: Bednici + Subverzija + Lučka Kuhna + Dc5 + No Rules + Nea boi nula + Ka te trga + Skaki i pankeri + Wasserdicht + Omča + Pankreas + Fiskalni račun + Jesus, Rashiidi + Debeli precjednik + Posleden udar + Majkan + Ciroza jetre

U Anatomiji zvuka #406 slušamo: Bednici (Beograd), Subverzija (Banja Luka), Lučka Kuhna, Dc5 (Ljubljana), No Rules…

Zimski program 20 godina OKC Abrašević

Četvrti blok obilježavanja 20 godina OKC Abrašević nastavlja okupljati stare i nove prijatelje progresivne ideje mostarskog…

NEXT YOU #39: Ibrahim Batuhan + Who See + Gregor Pompe, Forum nove glasbe

39. izdanje Next You programa donosi: KANAL 103: Gost skopskog studija je Batuhan Ibrahim, režiser nezavisnog…

Next You #37: KC Magacin, Beograd + KunstTeatar, Zagreb + Zvučna razglednica iz Skopja

Next You radijski program u 37. izdanju donosi: Prvi prilog pripremila je Kulturanova iz Novog Sada,…

Next You #36: 2. CIM forum u Kotoru + Mostar Bus Party + ‘Noćni autobus’ Stefana Alijevića

U 36. izdanju Next You: ART365: Iz Kotora stiže priča o drugom po redu festivalu medija…

Anatomija zvuka #393: Jakob Podlesek + Iztok Koren + Ana Kravanja & Elisabeth Harnik + Povraccio di colteo + još mnogo noviteta

U Anatomiji zvuka #393: Jakob Podlesek (Murska Sobota), Iztok Koren (Beltinci), Ana Kravanja & Elisabeth Harnik…