Jedna osoba uhapšena zbog napada u Potocima

Muškarac inicijala P. M., rođen 2001. u Mostaru, u srijedu je uhapšen u sklopu istrage napada na vozilo i osobe koji se u utorak dogodio na magistralnoj cesti M-17 u mjestu Potoci kod Mostara, potvrdili su iz MUP-a Hercegovačko neretvanskog kantona.

“Muškarac inicijala P. M., rođen 2001. u Mostaru, uhapšen je i stavljen u postupak kriminalističke obrade, gdje postupamo pod nadzorom potapajućeg tužitelja”, izjavila je portparolka MUP-a HNK-a Ilijana Miloš.

Dodala je da postoje indicije zbog kojih su u MUP-u optimistični da će u skorijem roku razriješiti slučaj.

Do teškog napada je došlo u utorak, kada je na magistralnoj cesti M-17 u mjestu Potoci kod Mostara nekoliko maskiranih osoba zaustavilo i napalo vozilo i osobe u vozilu pri čemu je teže ozlijeđen muškarac inicijala E. O., rođen 1990. godine.

(AbrašRadio)

Prijavi se na Newsletter

* indicates required

Intuit Mailchimp

POGLEDAJ JOŠ

POVEZANO