Večeras počinje festival elektronske muzike ‘From Herz With Love”

Dvodnevni festival elektronske muzike pod nazivom “From Herz With Love”, počinje večeras u 21 sat na Fortici.

Ove godine na mostarsku pozornicu stižu neke od najvećih imena regionalne i evropske elektronske scene.

Na mostarsku pozornicu večeras stižu Jonathan Kaspar, Siniša Tamamović, Andrej Jelić, Ena Smajić i Remi, a u subotu 19. jula Tijana T, Runy, Lubnya, Marina Mimoza i Bobi.

„From Herz With Love nije samo festival elektroničke muziku. To je događaj koji Mostar stavlja na festivalsku mapu Evrope, ali i mjesto gdje svak može pronaći svoj razlog za uživanje. Čak i ako dođeš samo na čašu vina s pogledom ili zbog odličnog street fooda, vrijedit će svakog trenutka,“ poručuju, organizatori festivala.

Herz tim je organizirao besplatan bus prijevoz koji u više termina kreće sa Španskog trga i vraća nazad s Fortice. Detaljan raspored dostupan je na društvenim mrežama Herza.

Nakon nedavnih požara u okolini, organizatori pozivaju na maksimalnu odgovornost i očuvanje prirode.

(AbrašRadio)

Picture of Alem Emin

Alem Emin

Ostavi komentar